Prehľad najlepších hotelov a penziónov v slovenských Tatrách

ubytovanie v slovenských Tatrách

Slovenské Tatry sú jednou z najkrajších oblastí v strednej Európe. S ich nádhernou prírodou a blízkymi atrakciami je to skvelé miesto na dovolenku alebo výlet. Ak hľadáte miesto na ubytovanie, tu je prehľad najlepších hotelov a penziónov v regióne.

Keď hľadáte hotel alebo penzión v slovenských Tatrách, je veľmi dôležité zvážiť pomer ceny a kvality. Tu je prehľad niekoľkých miest, ktoré sú skvelou voľbou pre najlepší pomer ceny a kvality.

  • Hotel Grand Mountain Resort & Spa - Toto luxusné ubytovanie sa nachádza v obci Štrbské Pleso a ponúka priestranné izby s moderným komfortom a výhľadom na okolitú prírodu. Ubytovanie je vybavené verejnými priestormi, wellness centrom, reštauráciou a barom.
  • Penzión Podbanske - Penzión Podbanske sa nachádza v dedinke Podbanské a ponúka pohodlné izby s vlastnou kúpeľňou. K dispozícii sú tiež reštaurácia, bar, terasa, vonkajší bazén, parkovanie a bezplatné Wi-Fi.
  • Grandhotel Starý Smokovec - Grandhotel Starý Smokovec sa nachádza priamo v centre mesta Starý Smokovec a je luxusným ubytovaním len pár minút od lanovky na Hrebienok. Ponúka priestranné apartmány s moderným vybavením, ako sú klimatizácia, SAT TV, minibar a bezplatné Wi-Fi.
  • Penzión Kriváň - Penzión Kriváň sa nachádza v obci Vyšné Hágy a ponúka pohodlné izby s moderným vybavením. K dispozícii sú tiež reštaurácia, bar, vonkajší bazén, parkovanie a bezplatné Wi-Fi.
  • Hotel Hviezdoslav - Hotel Hviezdoslav sa nachádza v obci Poprad a je luxusným ubytovaním s modernými izbami, reštauráciou, barom, terasou, vonkajším bazénom a bezplatným Wi-Fi.

Aké sú názory hostí na jednotlivé hotely a penzióny?

V slovenských Tatrách je veľa krásnych hotelov a penziónov, ktoré poskytujú svojim hostom nezabudnuteľný zážitok. Aby ste získali lepší prehľad o tom, ako sú hostia spokojní s jednotlivými ubytovacími zariadeniami, pozrite sa na recenzie od tých, ktorí už boli tam.

Napríklad, Hotel Grand Tatry je luxusný hotel s impozantnou vyhliadkovou terasou, ktorá obklopuje oblasť a ponúka pohľad na celú krásu slovenských Tatier. Mnohí hostia ocenili čisté ubytovanie, bohatú ponuku služieb a milý personál.

Ak hľadáte niečo menšie a útulnejšie, skúste penzión Gréta. Je to rodinný penzión, ktorý ponúka veľmi príjemné prostredie a veľmi príjemnú atmosféru. Hostia si taktiež pochvaľujú skvelé raňajky, ktoré sú podávané každé ráno.

Taktiež sa môžete pozrieť na Hotel Tatry, ktorý sa nachádza v centre Vysokých Tatier a ponúka výhľad na okolité hory. Hostia ocenili kvalitné ubytovanie, bohatú ponuku služieb a príjemnú atmosféru.

Nakoniec tu je Hotel Tatranec, ktorý sa nachádza na okraji lesa a ponúka nádherný výhľad na okolitú prírodu. Hostia si veľmi pochvaľujú čisté ubytovanie, moderné vybavenie a príjemný personál.

Ktoré hotely a penzióny majú najlepšiu polohu?

Ak hľadáte miesto na dovolenku v slovenských Tatrách, prvou vecou, ktorú treba zvážiť, je poloha hotela či penziónu. Najlepšia poloha je taká, ktorá je blízko turistických atrakcií a miesta, kde sa nachádzajú obchody a reštaurácie. Tu sú niektoré z najlepších možností:

  • Hotel Grand Jasná - Tento hotel sa nachádza v lyžiarskom stredisku Jasná a je ideálny pre milovníkov zimných športov. Je vynikajúco situovaný, čo umožňuje ľahký prístup k lyžiarskym tratiam a iným atrakciám v okolí.
  • Penzión Ubytovanie Tatry - Toto ubytovanie sa nachádza v blízkosti mesta Poprad a je ideálnym miestom pre skupinové výlety. V blízkosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie a veľa histórie.
  • Hotel Srdiečko - Tento hotel sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier a ponúka úžasné výhľady na hory. Je to skvelé miesto pre rodinné dovolenky, pretože je v blízkosti mnohých turistických atrakcií. Hotel ponúka aj širokú škálu športových aktivít.
  • Hotel Belvedere - Tento hotel sa nachádza v oblasti Starý Smokovec a je ideálnym miestom pre rodinné dovolenky. Ponúka veľa možností na trávenie voľného času, vrátane jazdy na horskom bicykli, prechádzok po lese a turistiky. Navyše je v blízkosti veľa obchodov a reštaurácií.